Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, www.spss-yardimi.com adresindeki web sitesinin ziyaretçileri ve kullanıcıları için kişisel bilgilerin toplanması, kullanılması ve paylaşılması hakkında bilgi sunar. Bu politika, bu web sitesini kullanırken kişisel bilgilerinizin nasıl işlendiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Başlıca Öğeler

  1. Kişisel Bilgiler: Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde adınız, telefon numaranız veya diğer kişisel bilgileriniz talep edilmemektedir. Eğer bizimle iletişime geçmek için sitemizde bulunan bir iletişim formunu doldurursanız, e-posta adresiniz, yalnızca formda yazdığınız soruya cevap vermek için tarafımızca saklanacaktır. Pazarlama amacıyla kullanılmayacak veya üçüncü taraf kimseyle paylaşılmayacaktır.

  2. Çerezler: Bu web sitesi, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve siteyi daha kullanıcı dostu hale getirmek için çerezleri kullanabilir.

Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgileriniz toplanmamış olmasına rağmen, bu web sitesindeki ziyaretçi aktivitesini izlemek ve sitenin daha faydalı olabilmesini sağlamak amacıyla anonim olarak veri toplanabilir.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Bu web sitesi, başka web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu üçüncü taraf sitelerin Gizlilik Politikaları bu siteyle ilgili değildir. Bu siteleri ziyaret ettiğinizde, ilgili sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmeniz önemlidir.

İletişim

Gizlilik politikası veya kişisel bilgilerinizin işlenmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen İletişim Bilgileri sayfası üzerinden iletişime geçin.